| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Color | Clear |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| مواد | PVA |
|---|---|
| سماكة | 20microns |
| عرض | 18-25mm |
| الطول | 1000-1500m |
| تطبيق | الزراعة |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| مواد | PVA |
|---|---|
| سماكة | 20microns |
| عرض | 18-25mm |
| الطول | 1000-1500m |
| تطبيق | الزراعة |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| السماكة | 25μm-50μm |
|---|---|
| المواد | كحول بولي فينيل |
| مقاومة الحرارة | 170 درجة مئوية -180 درجة مئوية |
| قابلية الذوبان في الماء | ≤10 دقيقة |
| اللون | أصفر قليلا |
| سمك | 25-45 ميكرون |
|---|---|
| الحزمة | كرتون ، منصة نقالة |
| العرض | 1000-2000 مم |
| الطول | 500-1500 م / لفة |
| المواد | PVOH (كحول بولي فينيل) |